PWB Grupa Szkoleniowa Spółka z o.o.

Dzięki współpracy z PWB zadbasz
o rozwój swojej kadry zarządczającej oraz pracowników każdego szczebla.

dlaczego z nami

Korzyści ze współpracy

Dokonanie wyboru partnera szkoleniowego, który zamieni budżet szkoleniowy w efektywną inwestycję, jest wyborem odpowiedzialnym.

Jesteśmy zdania, że szkolenia są narzędziem pomagającym realizować założone cele biznesowe. Dlatego też w naszych działaniach staramy się tak dobrać programy szkoleniowe oraz rozwojowe, możliwe narzędzia do analizy potencjału rozwojowego pracowników aby na końcu tych działań pojawił się wymierny wynik biznesowy.

Dlatego też poniżej przedstawiamy główne korzyści, wynikające z podjęcia decyzji o wyborze PWB Grupa Szkoleniowa Sp. z o.o. jako partnera szkoleniowego:

szkolenia będą praktyczne – ponieważ jesteśmy praktykami, którzy mają doświadczenie sprzedażowe i zarządcze,

szkolenia będą efektywne – z uwagi na stosowaną przez nas metodologię szkoleniową, która jest skuteczna, sprawdzona i nastawiona na maksymalne zaangażowanie i zainspirowanie uczestników do rozwoju,

szkolenia będą elastyczne programowo – dzięki formie warsztatowej oraz wiedzy i doświadczeniu trenera, które pozwalają dostosowywać i zmieniać program w zależności od oczekiwań szkolonych, wyrażonych również w trakcie szkolenia (np. szersze omówienie, któregoś z zagadnień, które jest szczególnie interesujące dla uczestników),

w odbiorze uczestników szkolenia będą postrzegane jako przydatne narzędzie w ich pracy – dzięki treści jak i formie szkolenia oraz dzięki osobowości naszych trenerów – praktyków,

szkolenie będzie interesujące i angażujące – poprzez formę warsztatową, ćwiczenia i analizowanie przypadków dopasowanych do rzeczywistości codziennej pracy szkolonych,

szkolenie będzie efektywną inwestycją – poprwnież dzięki atrakcyjności cenowej.

Cokolwiek robimy dla Ciebie możesz być pewny(a),
że jest to inwestycja w Twoją przyszłość a nie koszt.

O FIRMIE

Nasze mocne strony

Każdy kto prowadzi własny biznes wie jak ważny jest odpowiedni wybór partnerów, z którymi prowadzi się ten biznesie.

Każdy z nas chce znać słabe ale co ważniejsze mocne strony osób, z którymi współpracuje lub zamierza podjąć współpracę.

Dlatego też pozwoliliśmy sobie poniżej wypisać kilka naszych mocnych stron, do których zaliczamy:

DOŚWIADCZENIE – nie tylko wiemy, że dane rozwiązanie jest najlepsze – wiemy dlaczego i z czego to wynika, ponieważ stosowaliśmy je w praktyce. Korzystając z naszych usług Klienci mają pewność, że nie proponujemy im suchej teorii – proponujemy praktykę.

NASTAWIENIE NA REZULTAT – hołdujemy zasadzie, że bez wymiernego rezultatu działanie nie ma sensu – ponieważ żeby zrobić pierwszy krok, trzeba najpierw wiedzieć, dokąd chcemy dojść. Nasi Klienci mogą być pewni, że każde nasze działanie przyniesie konkretny efekt.

ELASTYCZNOŚĆ – wiemy, że mechanizmy są uniwersalne ale rozwiązania muszą być dedykowane. Cokolwiek otrzymują od nas nasi Klienci – mają pewność, że jest to do nich dopasowane i dostosowane.

KREATYWNOŚĆ – w dzisiejszych czasach wszechobecna konkurencja sprawia, że coraz bardziej aktualne staje się powiedzenie „wyróżnij się lub giń” – stąd też kreatywność w poszukiwaniu nowych, wyróżniających od konkurencji rozwiązań jest nieodzownym elementem prowadzenia biznesu. Nasi Klienci otrzymują od nas świeże spojrzenie i nowe pomysły ponieważ kreujemy rozwiązania, nieustannie poszukujemy nowych i łamiemy paradygmaty.

ATMOSFERA WSPÓŁPRACY – biznes robią ludzie z ludźmi a dobra atmosfera współpracy jest podstawą efektywności działania. Nasi Klienci lubią współpracować z nami. Dlaczego? Bo jesteśmy osobami otwartymi na innych, empatycznymi o dużych zdolnościach interpersonalnych. Nie widzimy sprzeczności w nastawieniu na rezultat i nastawieniu na człowieka, wręcz przeciwnie – traktujemy synergię tych dwóch spojrzeń jako gwarant osiągania rezultatów

dlaczego z nami

Nasi Klienci

To co wyróżnia dobre firmy od reszty firm na rynku – to lista zadowolonych Klientów.

Pracując wiele lat na rynku mieliśmy przyjemność współpracować z firmami zarówno z branży ubezpieczeniowej i finansowej jak również z innych branż. Wielu naszych Klientów wraca do nas i co więcej rekomenduje nasze usługi swoim partnerom biznesowym.

Wśród naszych Klientów znajdują się między innymi takie firmy jak:

Jedną z metod budowania przewagi konkurencyjnej na trudnym rynku, jest umiejętność wykorzystywania w praktyce aspektów zmieniającego się prawa. Dlatego szkolenia stawiające na praktyczną stronę prawa są najbardziej wartościowe, zwłaszcza w firmach małych i średnich. Wiem, że PWB dostrzega tę kwestię jak mało która firma, o czym przekonałem się współpracując z nim przy realizacji projektów. To dobrze rokuje zarówno samej inicjatywie Praktyka w Biznesie, jak i jej klientom.

Zbigniew Biskupski

ekspert podatkowy
Gazety Prawnej

Przejrzałem opinię o Bartku i Patryku, a tym samym o PWB, już one same wywołują zaciekawienie. Jeżeli dodam do tego zainteresowania fakt, że miałem przyjemność współpracować z nimi, od razu krystalizuje się obraz profesjonalizmu, dbałości o detale, bardzo dynamicznego przekazu podczas szkoleń oraz pragmatyzmu przekazywanych informacji. Jestem przekonany, że odniesiecie sukces na naszym trudnym ubezpieczeniowym oraz finansowym rynku. Panowie oby tak dalej!

Kuba Witczak​

Dyrektor Oddziału Generali TU S.A. w Warszawie

Warsztaty z prawdziwymi praktykami, a jednocześnie świetnie przygotowanymi teoretykami to coś co przydaje się każdej firmie bez względu na profil działalności. Spotkanie z PWB daje możliwość konfrontacji „codzienności”, często subiektywnych opinii wewnątrz firmy z opiniami, poradami fachowców z zewnątrz. To tak jakby zrobić obiektywny audyt zewnetrzny przeprowadzony przez wyspecjalizowaną firmę.
Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z firmą PWB.

Sylwester Czupryniak

Wiceprezes Zarządu
emFinanse Sp. z o.o.,
Grupa BRE Bank